Stań się częścią największego turnieju halowego w Polsce! 9.01.2016, ERGO ARENA, nie może Ciebie tam zabraknąć!

Zbliża się zima, powietrze jest już coraz mroźniejsze, w telewizji zaczynają dominować sporty zimowe. Czujesz zapewne, że każda wizyta na stadionie wiąże się ze sporym poświęceniem. Ostatnie mecze tuż przed Wigilią są już dla Ciebie dużym wyzwaniem. Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia – odpoczywasz od futbolu. Po nich zaraz Sylwester, Nowy Rok i... czegoś zaczyna brakować. Chwila zastanowienia i już wiesz czego – informacji z Twojego ulubionego klubu, widoku piłkarzy oraz innych fanatyków na trybunach, którzy dla dopingu są w stanie stawić się wszędzie i o każdej porze. Amber Cup 2016 jest idealnym rozwiązaniem tego problemu!

AMBER CUP

Największa i najbardziej prestiżowa halowa impreza w Polsce odbędzie się już po raz dziesiąty. Turniej od lat znany jest pod nazwą Amber Cup, do tej pory odbywał się w słupskiej hali Gryfia. Teraz rywalizacja NAJLEPSZYCH DRUŻYN odbędzie się po raz pierwszy w jednym z najnowocześniejszych obiektów na świecie – ERGO ARENIE, która mieści się na pograniczu Gdańska i Sopotu. Tylko tutaj 9 stycznia będzie można z bliska zobaczyć reprezentantów Polski, najlepszych polskich ligowców, ale również... gwiazdy estrady.

Tegoroczny, jubileuszowy Amber Cup składa się z dwóch etapów. Najpierw w dniach 11-13 grudnia w słupskiej hali Gryfia odbyła się rywalizacja dzieci z rocznika 2007 i młodszych, turniej kobiet oraz międzynarodowy turniej drużyn seniorskich w kategorii Open. Jego zwycięzca wystąpi w styczniu w ERGO ARENIE w Wielkim Turnieju Finałowym! Kogo jeszcze zobaczycie w Trójmieście? Na dzisiaj swój udział potwierdziły już: mająca w składzie kilku reprezentantów Polski Lechia Gdańsk, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Chojniczanka Chojnice, Drutex Bytovia Bytów oraz drużyna Fabryki Futbolu. Nie zabraknie zapewne także innych drużyn z ekstraklasy oraz pierwszej ligi. Prawdziwą gratką będzie mecz oldbojów Lechii Gdańsk oraz Wisły Kraków. W akcji znajdziecie sporo nagród związanych z tym wyjątkowym meczem. Tradycyjnie już na parkiecie zaprezentują się artyści sceny i estrady, a zmagania sportowców uświetnią koncerty oraz konkursy dla kibiców. Ambasadorami jubileuszowej edycji Amber Cup zostali reprezentanci Polski – Kamil Grosicki, Sebastian Mila oraz Karol Linetty. Patronat nad imprezą objął Polski Związek Piłki Nożnej, wsparcia udzielili prezes Zbigniew Boniek oraz dyrektor reprezentacji Polski Tomasz Iwan. Także i CIEBIE NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ NA TRYBUNACH ERGO ARENY!

lechia.net

CEL AKCJI

Zorganizowanie tak wielkiego przedsięwzięcia, jakim jest dwuetapowy turniej „Amber Cup”, wiąże się z ogromnym wyzwaniem logistycznym i finansowym. Podczas zmagań w Słupsku i Trójmieście piłkarze będą grali na specjalnej sztucznej trawie – bezpiecznej nawierzchni, na której rywalizują zespoły z Bundesligi. Jej sprowadzenie z Niemiec jest niezwykle kosztowne, podobnie zresztą jak zabezpieczenie imprezy z udziałem gwiazd dla kilkunastotysięcznej publiczności. RAZEM Z WAMI chcemy jednak przeprowadzić Amber Cup WASZYCH I NASZYCH MARZEŃ, który na długie miesiące pozostanie w pamięci. Wysoki poziom sportowy gwarantują uczestnicy turnieju, w tym przede wszystkim LECHIA GDAŃSK, pełniąca honorową rolę gospodarza zawodów.

Naszym celem jest zebranie kwoty 20000 zł. Wspólnie możemy przyczynić się sprawnej organizacji tego turnieju i z najwyższego pułapu rozpocząć wyjątkowy 2016 rok. Dlaczego wyjątkowy? Choćby dlatego, że piłkarska reprezentacja Polski weźmie udział w Mistrzostwach Europy we Francji. Dołączając do akcji „Łączy nas Amber Cup” zyskujesz możliwość obejrzenia kilku prawdopodobnych uczestników EURO 2016, a jednocześnie możesz sprawić wyjątkowe... prezenty gwiazdkowe! Tak, tak – NASZ PROJEKT to również szansa na oryginalną niespodziankę pod choinkę! Spraw bliskiej osobie bilet na Amber Cup, książkę o tematyce sportowej, wyjątkowe gadżety gdańskiej Lechii, a być może nawet udział w MECZU GWIAZD w roli sędziego technicznego lub asystenta trenera. Już 9 stycznia 2016 roku w ERGO ARENIE odbędzie się wyjątkowa piłkarska uczta, podczas której nie powinno zabraknąć nikogo, kto kocha polski futbol.

Tutaj możesz wesprzeć Amber Cup

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora