Fabryka Futbolu zamknęła grono drużyn, które zagrają podczas 11. edycji turnieju Amber Cup. 7 stycznia w Ergo Arenie zaprezentują się ponadto Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Chojniczanka Chojnice, Stomil Olsztyn i reprezentacja Polski w beach soccerze.

- Tym samym poznaliśmy wszystkich uczestników Amber Cup. Taki zestaw drużyn gwarantuje nam niezwykłe emocje - mówi główny organizator Daniel Kaniewski.

Fabryka Futbolu do Gdańska przyjedzie na czele z młodym Janem Bednarkiem, który był odkryciem 2016 roku. 20-latek na co dzień występuje w Lechu Poznań.

W turnieju głównym zmierzy się ze sobą 6 drużyn, które zostaną podzielone na dwie grupy. Dwa najlepsza kluby z każdej z grup zmierzą się ze sobą w półfinałach. Na sam koniec zostanie rozegrany finał. 

Amber Cup rozpocznie się 6 stycznia turniejem dziecięcym rocznika 2007 (wstęp bezpłatny). 7 stycznia rozegrany zostanie turniej główny z udziałem drużyn z ekstraklasy i I ligi. Ambasadorem turnieju jest Kamil Grosicki.

Ceny biletów na turniej główny zaczynają się od 10 złotych. Bilety do nabycia na stronie eventim.pl oraz w sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert.

źródło: własne