Planowane pierwotnie na 20 lipca 2013 r. spotkanie Lechii Gdańsk z FC Barceloną odbędzie się ostatecznie 30 lipca.

Kibice mogą już odliczać godziny do Super Meczu lub – zgodnie z regulaminem – oddać bilety na to wydarzenie. Chętnych na pewno nie zabraknie, ponieważ słynna Barca zagra na PGE Arenie prawdopodobnie lepszym – niż awizowanym poprzednio – składem.

Tak jak informowali organizatorzy zaraz po ogłoszeniu decyzji o przełożeniu meczu, szczegółową procedurę zwrotu biletów ogłosili, tj. 24 lipca 2013 r., na stronach www.super-mecz.pl i www.bilety.psport.pl.

Wszystkie bilety dotychczas zakupione na SuperMecz zachowują swoją ważność i uprawniają do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Bilety zakupione w kasach Stadionu lub poprzez Operatora PGE Arena można zwracać w kasach Stadionu od środy do niedzieli w godzinach od 10.00 do 17.00. Cena biletu może zostać zwrócona pod warunkiem zwrotu oryginału biletu oraz okazania dowodu zakupu (paragonu fiskalnego, faktury VAT lub potwierdzenia przelewu). W przypadku zgubienia dowodu zakupu, wymagane jest złożenie pisemnego oświadczenia o zwrocie.

Szczegółowe informacje dotyczące procedury zwrotu biletów na SuperMecz zakupionych za pośrednictwem:

Wszelkie informacje dostępne są na pod numerem telefonu: +48 22 357 33 20 (pon. – pt. w godz. 9.00 – 17.00) oraz pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a wreszcie na stronie:  http://bilety.psport.pl/home/eventpromostaticcontent/6?eventId=1.

Źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora