Najdłuższy kryty tor gokartowy w Polsce, laserowy paintball, bilard, squash, to tylko kilka z całej masy atrakcji, jakie dostępne będą w nowym Centrum Rekreacyjno-Sportowym na gdańskiej PGE Arenie.

W grudniu zakończono prace budowlane, a pomieszczenia przekazano najemcom.

To będzie prawdziwy raj dla wszystkich, którzy uwielbiają aktywnie spędzać wolny czas. Na przełomie wiosny i lata na gdańskiej PGE Arenie otwarte zostanie Centrum Rekreacyjno-Sportowe.

To nowy projekt, który jeszcze bardziej ma urozmaicić ofertę stadionu.

- Centrum Rekreacyjno-Sportowe wzbogaci zakres oferowanych na stadionie PGE Arena usług dostępnych w trybie codziennym. Powstanie tutaj m.in. najdłuższy kryty tor gokartowy w Polsce, zoltar, czyli laserowy paintball, squash, bilard, stanowiska do dartsa i wiele innych atrakcji. Nie zabraknie także strefy gastronomicznej. Centrum stanowi nie tylko dodatkową powierzchnię komercyjną, a więc dodatkowe źródło przychodów, ale ma także wypełniać daleko idącą misję społeczną. Wpisuje się ono bowiem w ogólnokrajowe trendy zdrowego, sportowego trybu życia, a dzięki zróżnicowanej ofercie zachęcać będzie do spędzania wolnego czasu w sposób aktywny. Celem centrum jest zapewnienie szerokiego wachlarza propozycji aktywnego spędzania czasu w gronie rodziny, znajomych i przyjaciół - tłumaczy Tomasz Kowalski, prezes Arena Gdańsk Operator.

Centrum zajmować będzie 9000 m kw. i znajdować się będzie pod głównym wejściem do PGE Areny (os strony ul. Marynarki Polskiej), jednak będzie funkcjonować niezależnie od stadionu przez siedem dni w tygodniu. Otwarcie obiektu planowane jest na koniec drugiego kwartału 2014.

Źródło: onet.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora