lechia

Już za kilka godzin kolejny ligowy mecz Biało-Zielonych. Czy doczekamy się walki jak chociażby w piątkowym meczu Jaga-Legia? Czy Lechia znowu przejdzie obok meczu. Życzę nam wszystkim abyśmy mogli się cieszyć z 12 zwycięstwa w tym sezonie, które nie ukrywam ucieszy wszystkich.

lechiaWyjazdowicz (Aktywny Fanatyk Lechii będący z drużyną na dobre i na złe):

Po tym co zobaczylem w meczu z Korona stwierdzam, że przewidywanie wyników Wielkiej Lechii jest niemożliwe. Myślę, że Lechia może w tym meczu zremisować, przegrać lub wygrać :) A tak poważnie ciężko będzie wygrać z Polonią ale pokonamy drużynę ze stolicy 2:1.

lechiaJarek Wąsowicz (ksiądz, autor ksiażki "Biało-Zielona Solidarność"):

Może się wreszcie obudzą. Lokalny patriotyzm podpowiada 1:0 dla Lechii.

lechiaRyszard Polak (znany piłkarz Lechii z lat 70-tych i 80-tych, uczestnik dwumeczu z Juventusem):

Drużyna Lechii w Kielcach pokazała, że przez kilkanaście minut potrafi do bólu wykorzystać słabość przeciwnika. Życzę drużynie pełnej koncentracji przez cały mecz a o wynik wszyscy będziemy spokojni. Drużyna Polonii co by nie mówić należy obecnie do najsilniejszych w Polsce. Mimo wszystko jestem pewien, że 100-tu procentowe zaangażowanie i koncentracja w meczu całej drużyny przyniesie zwycięstwo. Typuję 2:0.

lechiaMarcin Gałek (spiker na meczach Lechii):

Szykuje się ciekawy mecz - dla obu zespołów niezmiennie celem są europejskie puchary, a więc jest o co grać! W sobotę, po mam nadzieję emocjonującym meczu, Lechia zremisuje z Polonią 1:1.

lechiaMateusz Bąk (znany doskonale wszystkim były bramkarz Lechii):

Wygrana w tym meczu może bardzo przybliżyć do europejskich pucharów Lechię, natomiast Polonię taka wygrana podniesie w tabelii o kilka pozycji. Liga na finiszu i oba zespoły mają wiele do ugrania. Życzę sobie dobrego spotkania na wysokim ekstraklasowym poziomie. Wygrana Lechii 2:1.

lechiaPiotr Zejer (Prezes Stowarzyszenia kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy"):

Lechia - Polonia 2:0.

lechiaAndrzej Kowalczys (organizator turniejów "Do przerwy 0:1"):

Przed nami niepowtarzalna okazja występu w grze w europejskich rozgraywkach. Żeby pokonać warszawskie Czarne Koszule potrzebna jest determinacja już od pierwszych minut spotkania. Wszystko w głowach i nogach piłkarzy w Biało-Zielonych trykotach. Wierzę, że niesieni głośnym dopingiem odniesiemy zwycięstwo. Lechio - Wiosna nasza! 

lechiaMirek Solarek (Redaktor Lechia.net TV):

Kolejnym przeciwnikiem gdańskiej Lechii będzie Polonia Warszawa. W ostatnich siedmiu meczach drużyna prowadzona przez Jacka Zielińskiego zanotowała pięć zwycięstw i te wyniki utwierdzają mnie w przekonaniu że sobotnie spotkanie nie będzie należało do łatwych. Lechia która gra o "coś więcej" czytaj o premie za pozycję w pierwszej szóstce musi z tego pojedynku wyjść zwycięsko. Wygra Lechia 1:0.

Lechia

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora