Kultura Rugby przemawia m.in. za szacunkiem i pomocna dłonią. Pod nazwą #KrewChallenge bardzo fajna akcję zorganizował fan Rugby natomiast rugbiści Arki Gdynia nominowali nasza drużynę RC Lechię Gdańsk do udziału w tym przedsięwzięciu.

Wyzwanie polega na zorganizowaniu wewnątrz klubu wspólnej akcji (wraz z kibicami, członkami zarządu, zawodnikami itd.) oddawania krwi, po czym wyznaczenia kolejnej drużyny lub drużyn mających podjąć się tego zadania. Czas przeprowadzanego KrewChallange’u nie jest ograniczony ani też nie zawężamy się tylko klubów sportowych. Do inicjatywy mogą przyłączyć się wszyscy! Wszak chodzi o ratowanie życia.

Każda kropla jest na miarę złota, więc organizatorzy liczą na brak jakichkolwiek barier.
Celem akcji jest zwiększenie świadomości społeczeństwa w dziedzinie ochrony życia i zdrowia oraz udzielenie wsparcia społecznego, dlatego liczymy na „efektu domina” w popularyzacji KREWChallenge, a do akcji dołączyli patroni medialni.

Patronat Lechia.net

Inicjatywa godna poparcia prawda? Bez zastanowienia przyłączamy się do tej akcji!!!

Najważniejsze informacje!!!
Przy oddawaniu krwi podajecie Hasło: KrewChallenge – Rugby Lechia Gdańsk!!!

Krew oddajemy przez cały tydzień od 7 do 11 maja 2018 roku w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku ul. Hoene Wrońskiego 4 80-210 Gdańsk.

  • Poniedziałek, środa , piątek od 7.15 do 14.00
  • Wtorek i czwartek od 7.15 do 17.15

Zbierajcie się w grupy, ubierajcie w biało-zielone barwy, róbcie zdjęcia, nagrywajcie filmiki i przesyłajcie do Sebastiana: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora