Piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w asortymencie każdego renomowanego buka wirtualnego, a topowe witryny hazardowe z licencją doskonale o tym wiedzą i stają na głowie, by oddać w ręce swoich użytkowników produkt najwyższej jakości.

Jakiemu bukmacherowi udało się to najlepiej? Jakie są najlepsze firmy bukmacherskie do obstawiania zakładów piłkarskich? Aby znaleźć takich operatorów, warto sprawdzić ranking legalnych bukmacherów i ocenić różne firmy pod wieloma kryteriami.

Przygotowaliśmy listę bukmacherów, którzy oferują swoim klientom korzystne warunki typowania zakładów piłkarskich w swoich witrynach. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami poniżej. Nasz ranking zakładów bukmacherskich przedstawia najważniejsze informacje o stawkach na piłkę nożną u wiarygodnych operatorów hazardowych.

STS

Bukmacher STS jest sponsorem Reprezentacji RP. Konto klienta u tego operatora to możliwość dostępu do wysokich kursów operatora nie tylko na wydarzenia w topowych ligach, jednak też na niszowe spotkania w tylnych zakątkach globu. Posiadając profil w serwisie STS, można obejrzeć setki streamingów piłkarskich codziennie (w tym Bundesliga czy Serie A). Jeżeli danego dnia rozgrywany jest jakiś popularny mecz, to w witrynie STS na 100% na hazardzistów będzie czekał atrakcyjne nagrody okolicznościowe.

Fortuna

Drugim z gigantów na polskim rynku stawek piłkarskich jest bukmacher Fortuny. Do dyspozycji użytkowników firmy są:

  • spora liczna zakładów w trybie przedmeczowym (znakomita paleta na niższe ligi w Polsce);
  • dobre rozbudowana zakładka ze stawkami live ze olbrzymia liczbą transmisji w streamach live (możliwość obejrzenia dwóch spotkań jednocześnie – na smartfonie i monitorze PC);
  • sporo innowacyjnych i interesujących opcji zakładów (Bet Builder, który pozwala postawić kupon akumulowany na kilka zdarzeń z jednego meczu).

Ponadto użytkownicy witryny Fortuna mogą liczyć na atrakcyjne programy bonusowe, fachową obsługę klienta, szybkie systemy wpłat i wypłat, bezpieczeństwo na platformie, dostęp do aplikacji mobilnej.

Betcris

Nasz ranking legalnych bukmacherów zamyka operator stawiający pierwsze kroki w Polsce, czyli portal Betcris. Ta platforma ma swoje korzenie w zakochanej w piłce nożnej Ameryce Południowej i doskonale to widać po fenomenalnej gamie zakładów na piłkę nożną. Azjatyckie linie goli, handicapy azjatyckie i mnóstwo innych zakładów łączonych dotyczących np. statystyk sportowców w trakcie trwania meczu to coś, czego może pozazdrościć każda firma bukmacherska w naszym kraju. Mamy nadzieję, że z czasem Betcris ogarnie też transmisje w streamach live i jego oferta zakładów piłkarskich będzie mogła konkurować z gigantami na rynku polskim.

Kryteria oceny najlepszych bukmacherów do typowania zakładów piłkarskich

Są też inne kryteria oceny firm bukmacherskich, na które należy zwrócić uwagę, wybierając operatora do typowania zakładów piłkarskich. Najlepsi bukmacherzy w Polsce powinni udostępniać graczom szeroka linie zakładów i rynków zdarzeń. Oto inne ważne elementy, które warto zweryfikować przed wybraniem buka i wytypowaniem piłki nożnej na jego stronie:

  • kursy na zakłady piłkarskie;
  • możliwość typowania zakładów w wersji mobilnej;
  • sposoby wpłaty i wypłaty w serwisie;
  • programy bonusowe dla nowych i stałych graczy;
  • specjalne nagrody dedykowane wydarzeniom piłkarskim;
  • reputacja operatora na rynku hazardowym.

Ponadto warto też zweryfikować legalność bukmachera, sprawdzić jego licencję i certyfikaty. Należy też zapoznać się z opiniami klientów na forach i portalach tematycznych. Ważną rolę odgrywa bezpieczeństwo gracza podczas rozgrywki. Rzetelna firma bukmacherska powinna stosować nowoczesne technologie szyfrowania danych osobowych i kontaktowych klienta.

źródło: artykuł gościnny