Tuż po zakończonym zwycięstwem 1:0 pojedynku z Zawiszą piłkarze Lechii przystąpili do drugiej dzisiejszej gry sparingowej. W meczu tym ich rywalem była Elana Toruń.

Do przerwy Lechia przegrywała 0:1 po bramce strzelonej z rzutu wolnego w około 40 minucie.

W ostatniej minucie drugiej połowy piłkarze Elany strzeli drugą bramkę, przypięczętowując tym samym końcowy rezultat na 0:2.

W meczu tym Lechia poza Kapsą i Pietrowskim zagrała głównie składem złożonym z zawodników testowanych oraz przedstawicieli ME.

Elana Toruń – Lechia Gdańsk 2:0 (1:0)
Wróbel 45’, Mania 90’

Elana w pierwszej połowie: Kryszak - Zamiatowski, Wróbel, Sobolewski, Czarnecki - Patora, Szałek, Żmudziński, Gul - Sikora, Jarentowski.
W II połowie w Elanie zagrali również: Onyekachi, Mania, Młodzieniak, Skonieczka, Mądrzejewski.

Lechia: Paweł Kapsa (70’Wojciech Pawłowski) – Krystian Żabko (46’ Sebastian Kądziela), Kostkowski, Robert Zbrzyzny (46’ Vytautas Andriuškevičius), Krystian RąbczykPatryk Brzeski, Maciej Kostrzewa, Marcin Pietrowski (46’ Remigiusz Gac), Tomasz Bobrowski (40’ Damian Kujtkowski), Jakub ZejglicKacper Kiełdanowicz.