Wojciech Pawłowski nie może zaliczyć do udanych pierwszego występu na turnieju eliminacji mistrzostw Europy U-19. Polska przegrała 1:3 z Gruzją.

Grupa 9. eliminacji, w której są Biało-Czerwoni rozgrywa spotkania w Turcji. Początkowo z Gruzją Polacy prowadzili 1:0 po trafieniu Kacpra Przybyłki. Niestety w 31. minucie meczu bramkarz Lechii zaliczył bramkę samobójczą i otrzymał żółta kartkę. Później było już tylko gorzej dla Polaków, którym Gruzja wbiła jeszcze dwie bramki. Wojciech Pawłowski zagrał pełne 90 minut.

W drugiej parze tej grupy Turcy pewnie rozbili Luksemburg 3:0. Kolejny mecz Biało-Czerwoni zagrają właśnie z Luksemburgiem w niedzielę, 13 listopada. Z grupy, w której są 4 drużyny do dalszych gier eliminacyjnych awansują dwa najlepsze zespoły.

Źródło: własne / fot. Michał Sawicz