O godzinie 20:30 na PGE Arenie rozpoczął się mecz Lechii z Lechem Poznań. Niestety Biało-Zieloni nie dali rady rywalowi z Poznania.

Zachęcamy do komentowania na facebook a poniżej znajdziecie zdjęcia + w miarę możliwości filmy LIVE.

Lechia.net na Facebook

Kibice Lechii z całych sił przez 90 minut dopingowali swoja drużynę. Niestety nic to nie dało.

W 24 minucie po bramce Deleu Lechia objęłą prowadzenie 1:0. Niestety radość nie trwała długo bowiem już w 35 minucie po bramce Teodorczyka Lech wyrównał.

Początek drugiej połowy okazał się szczęśliwy dla przyjezdnych, którzy w 50 minucie po bramce Lovrencsicsa wyszli na prowadzenie. Na 20 minut przed końcem Lech po bramce Hamalainena podwyższył na 3:1. W 83 minucie Teodorczyk ponownie wpisał się na listę strzelców podwyższając wynik na 4:1.