Zapraszamy na drobną relację LIVE z trwającego właśnie meczu sparingowego Lechii z Gryfem Wejherowo.

Mecz ten rozgrywany jest w Gniewinie.

LECHIA (I połowa): Małkowski – Pietrowski, Bąk, Madera, Adriuskevicius – Wiśniewski, Kostrzewa (25 Surma), Andreu, Duda, Machaj – Rasiak.

GRYF (I połowa): Ferra - Kowalski, Kostuch, Kochanek, Warcholak - Pietroń, Felisiak, Kołc, Gicewicz - Fidziukiewicz, Siemaszko.

Lechia - Gryf 0:0 [w miarę możliwości LIVE]
15' piękny strzał Machaja z pierwszej piłki, niestety w środek bramki. Do tej pory Gryf zdecydowanie lepszy.

28' kontuzja Kostrzewy, wchodzi Surma.

38' W końcu zapachniało bramką dla Lechii. Niestety Duda zagrał za plecy wbiegającemu Rasiakowi.

42' Piękny strzał Machaja z wolnego minimalnie obok słupka.

Koniec pierwszej połowy. Gra w ostatnich 20 minutach wyrównała się.

Trwa druga połowa - W składzie Lechii nastąpiło kilka zmian. Biało-Zieloni zaczęli tę część w następującym ustawieniu. W bramce Michał Buchalik, w obronie od prawej: Deleu, Rafał Janicki, Jarosław Bieniuk, Levon Airapetian, w pomocy od prawej strony: Ricardinho, Wojciech Zyska, Łukasz Surma, Marko Bajić, Patryk Tuszyński, w roli wysuniętego napastnika gra Piotr Grzelczak;

57' Zanotowaliśmy poprzeczkę po strzale Ricardinho!

62' Karny dla Lechii! Podchodzi Bajic - gol 1:0 dla Lechii!

66' Buchalik obronił w sytuacji sam na sam.

70' Ładna akcja Lechii. Bajic krótką piłką do Ricardinho, ten ładnym zwodem minął obrońcę. Strzał przy słupku z trudem obroniony przez bramkarza Gryfa.

78' Coraz większa przewaga Lechii.

79' Kapitalna obrona pięknego strzału Bajica.

89' Gryf skupia się już tylko na obronie oraz ewentualnych kontrach.

Konie meczu Lechia wygrywa z Gryfem Wejherowo 1:0 po strzale Bajica z karnego w 62 minucie.

źródło: własne, Lechia.pl