Lechia Gdańsk podejmuje dziś Cracovię Kraków od godziny 18:00.

Wszystkich tych, którzy nie mogą dopingować na żywo na stadionie zachęcamy do wspólnego komentowania meczu albo na naszej stronie w komentarzach albo na naszym fanpage na Facebooku.

Lechia.net na Facebook

Przypominamy, że na stadion najprościej i najszybciej dostać można się kolejka SKM, która dowozi kibiców na mecz za darmo. A oto jak wyglądają godziny kursów SKM przed i po meczu:
Gdańsk Główny 17:10 17:30 17:40
Gdańsk Stadion-Expo 20:00 20:08 20:28

Raport meczowy [Lechia - Cracovia Kraków]

W 8 minucie po bramce Pietrowskiego Lechia objęła prowadzenie jednak już w 25 Bernhardt wyrównał i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

Na samym początku drugiej połowy po bramce Wiśniewskiego Lechia objęła prowadzenie 2:1. W 84 Paweł Buzała podwyższył na 3:1 i takim wynikiem zakończył się mecz.

{joomplucat:1289 limit=9|columns=3}