Dołącz do drużyny Totolotka i poczuj hiszpańską magię futbolu! Do wygrania wyjątkowa, piłkarska podróż do Hiszpanii.

Od 1 lutego do 17 maja 2020 r. prowadzony jest ranking oparty na punktach Bet Club Totolotka. Jak wygląda klucz do sukcesu? Im większa aktywność przez cały ten okres, tym większa szansa na wygraną!

Dziesięć pierwszych osób wyruszy w czerwcu w piłkarską podróż do Hiszpanii, gdzie odwiedzi m.in. Madryt, San Sebastian oraz Bilbao. Cała wycieczka trwająca od 18 do 21 czerwca obejmować będzie również wiele innych atrakcji, takich jak np. zwiedzanie madryckiego Santiago Bernabeu czy piłkarską ucztę w Bilbao w biało-czerwonych barwach…mhmm tak, tak to to o czym myślicie!

Jednak do Hiszpanii poleci z Totolotkiem aż jedenastu graczy! Jak zostać jedenastym członkiem wycieczki? Wraz ze wznowieniem rozgrywek Ekstraklasy na oficjalnym profilu Totolotka na Facebooku rozpocznie się wyjątkowy konkurs. Wystarczy, że do końca trwania aktualnego sezonu Ekstraklasy wytypujesz najwięcej poprawnych wyników wszystkich spotkań.

Uczestnicy konkursu muszą być aktywnymi graczami Totolotka.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora