Najpierw w mediach pojawiła się informacja, że Zdzisław Kręcina podjął się misji przedłużenia umowy z Dariuszem Trelą, a następnie, że… Trela związał się umową z Lechią.

Dariusz Trela podpisał kontrakt z Lechią Gdańsk.” – poinformował za pośrednictwem Twittera Przemysław Bator, dziennikarz FAKTu i Przeglądu Sportowego.

Z kolei od rana w mediach przewijają się informacje o tym, że nowy dyrektor Piasta – Zdzisław Kręcia – chce zatrzymać Trelę przy Okrzei.

Jak na tę chwilę ma się sytuacja? – Darek nie podpisał z nikim żadnego kontraktu. Z panem Kręciną spotkamy się jutro albo pojutrze i przedyskutujemy warunki umowy. Dotąd te oferty nie były dla nas atrakcyjne, ale Darek dobrze czuje się w Gliwicach. Inna sprawa, że pozostałe kluby oferują wysokie kwoty, które oscylują w granicach sześćdziesięciu czy osiemdziesięciu tysięcy miesięcznie – zaznacza Ireneusz Hurwicz, agent Treli.

- Potwierdzam jednak jeszcze raz, że Dariusz Trela nie podpisał umowy z Lechią Gdańsk i na pewno w najbliższych dniach (toczone rozmowy z Piastem) tego nie zrobi – dodaje manager.

Umowa bramkarza z gliwickim klubem wygasa latem bieżącego roku.

Źródło: sportowegliwice.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora