lechia

Jeżeli trenerem Legii Warszawa zostanie Jan Urban to wszystko na to wskazuje, że z naszym zespołem pożegna się Jakub Kosecki, któremu kończy się okres wypożyczenia w gdańskim zespole.

- Czuję się na siłach, aby walczyć o miejsce w pierwszej "jedenastce" Legii, stać mnie na to. W Gdańsku spędziłem fajne chwile, znów uwierzyłem w swoje możliwości. Jeśli nie wrócę do Warszawy gra w Lechii jest jedną z możliwości, szkoda tylko, że z prowadzenia zespołu zrezygnował Paweł Janas. Bardzo cenię i szanuję tego szkoleniowca, myślę, że zrobił w Gdańsku dobrą robotę. Teraz nawet nie wiem czy nowy trener widział by mnie w składzie. Czy Lechia jest dla mnie opcją nr 2? Nie mam takiej klasyfikacji, możliwości jak już mówiłem jest kilka, teraz czekam jakie decyzje zapadną w Legii - podkreśla Kosecki, który na wiosnę zagrał w Lechii w ośmiu meczach i zdobył dwa gole. 

 

Warto dodać, że młody pomocnik wniósł mnóstwo ożywienia w szeregi biało-zielonych i walnie przyczynił się do utrzymania Lechii w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

źródło: sport.pl/własne