"Lechia wypuściła zwycięstwo", "Kompleks "Miedziowych" trwa", "Remis w pojedynku "gwiazdorów" w Gdańsku" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Zagłębiem Lubin. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Lechia wypuściła zwycięstwo"

Lechia Gdańsk zremisowała u siebie z Zagłębiem Lubin 2:2. W ostatnich minutach wyrównującego gola strzelił Costa...[więcej]

Sport.pl: "Kompleks "Miedziowych" trwa"

Do niedzieli Zagłębie Lubin było jednym z najbardziej nielubianych rywali Lechii Gdańsk. W ostatnim meczu na PGE Arenie w 2012 roku gdańszczan ponownie dopadł kompleks "Miedziowych", z którymi biało-zieloni zremisowali 2:2...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia wypuściła z rąk wygraną. Mikołaje z Gdańska sprezentowali remis Zagłębiu"

Do Mikołaja jeszcze trochę czasu, ale w rolę świętego, rozdającego prezenty postanowili wcielić się piłkarze Lechii. W meczu z Zagłębiem Lubin gdańscy piłkarze zagrali bardzo dobrze, z wyjątkiem początku i końca spotkania. Wówczas uciekło im niemal pewne zwycięstwo. Pierwszy gol w ekstraklasie Deleu oraz dziewiąte trafienie w tej rundzie Abdou Razacka Traore wystarczyło jedynie do remisu 2:2 (1:1). -Początek drugiej połowy to nasz najlepszy fragment w tym sezonie. Trudno powiedzieć, dlaczego nie potrafiliśmy dobić rywala, czy nie wszyscy zaatakowaliśmy, czy może nie broniliśmy - mówił Łukasz Surma, który jednocześnie w imieniu swoim i Pawła Nowaka dziękował władzom klubu za uhonorowanie tych graczy przed rozpoczęciem gry...[więcej]

Wp.pl: "Remis w pojedynku "gwiazdorów" w Gdańsku"

W ostatnim meczu na własnym obiekcie w rundzie jesiennej Lechia Gdańsk zremisowała z Zagłębiem Lubin 2:2 (1:1). Bardzo dobre zawody rozegrali Abdou Razack Traore oraz Szymon Pawłowski, którzy strzelili po golu i zaliczyli asysty dla swoich zespołów...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Nhamoinesu dał wyrównanie"

Lechia Gdańsk mimo długiego prowadzenia, zremisowała z KGHM-em Zagłębie Lubin 2:2. Bramkę na wagę remisu zdobył Costa Nhamoinesu...[więcej]

Źródło: wlasne