"Frankowski daje zwycięstwo Jagiellonii", "Piłkarze Lechii znów przegrali", "Franek zapewnił pierwszą wygraną Jadze" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Jagiellonią Białystok. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Cudowny gol Frankowskiego pogrążył Lechię"

Jagiellonia Białystok pokonała Lechię Gdańsk 2:1 (1:1) w 2. kolejce T-Mobile Ekstraklasy. Komplet punktów dał Jagiellonii Tomasz Frankowski, który w końcówce spotkania zdobył jedną z piękniejszych bramek w swojej karierze...[więcej]

Sport.pl: "Frankowski daje zwycięstwo Jagiellonii. 150. gol!"

Dzięki trafieniu Tomasza Frankowskiego z 88. minuty meczu Jagiellonia pokonała Lechię Gdańsk 2:1. Piłkarze Michniewicza przegrywali 0:1, ale potrafili odwrócić losy spotkania...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Piłkarze Lechii znów przegrali. W Białymstoku nie pomógł gol z 7. minuty"

Kiedy w Białymstoku już siódmej minucie Ivans Lukjanovs otworzył wynik spotkania, wydawało się, że gdańszczanie na dobre przełamali niemoc strzelecką z pierwszej kolejki. Niestety, kolejnych swoich szans nie wykorzystywali, a sami zainkasowali dwa gole. Jagiellonia pokonała Lechię 2:1 (1:1). Końcowy rezultat ustalił Tomasz Frankowski, dla którego była to 150. bramka w ekstraklasie...[więcej]

Wp.pl: "Franek zapewnił pierwszą wygraną Jadze"

Jagiellonia Białystok odniosła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie T-Mobile Ekstraklasy. Podopieczni Czesława Michniewicza pokonali na własnym stadionie gdańską Lechię 2:1 (1:1). Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył dla gospodarzy tuż przed końcem meczu niezawodny Tomasz Frankowski...[więcej]

SportoweFakty.pl: "150 bramek Frankowskiego!"

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Jagiellonią Białystok a Lechią Gdańsk był remis 1:1. Obydwa gole padły po stałych fragmentach gry. Tuż przed końcem spotkania bramkę na wagę trzech punktów dla Jagi zdobył jednak Tomasz Frankowski! Był to 150 gol Frankowskiego w polskiej ekstraklasie...[więcej]

Źródło: własne