Przegląd Sportowy informuje o zainteresowaniu Lechii Gdańsk Prejucem Nakoulmą.

Jak czytamy na stronie przegladsportowy.pl Lechia bada możliwość zatrudnienia u siebie skrzydłowego Górnika. Jeszcze do niedawna liderem zespołu z Pomorza był przyjaciel Nakoulmy z reprezentacji Burkina Faso Abdou Razack Traore.

– Wraz z piłkarze postanowiliśmy, że do rozpoczęcia okna transferowego nie będziemy rozmawiać z polskimi mediami. Potem chętnie udzielimy informacji – wyjaśnia sprawę przyszłości Nakoulmy jego francuski menedżer Cedric Mazet. Zatrzymać Prezesa w Polsce będzie jednak bardzo trudno. Piłkarzem z Burkina Faso interesuje się bowiem wiele zespołów zagranicznych. Na ostatnim meczu Górnika z Ruchem na trybunach byli obserwatorzy z Borussii Dortmund, Hannoveru 96, SC Freiburg, Parmy, Bordeaux, Nantes czy angielskiego West Bromwich Albion.

Piłkarz przyznaje, że rzeczywiście ma wiele ofert. – Pojawiają się propozycje transferu z klubów niemieckich, hiszpańskich, portugalskich i tureckich. Mam jednak jeszcze czas, żeby wybrać najlepszą z nich – powiedział w wywiadzie dla francuskiego portalu mercato365.com Nakoulma.

Profil Naokulmy

Źródło: Przegląd Sportowy

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora