Łukasz Kacprzycki pozytywnie przeszedł testy sportowe w Wiśle Płock i wszystko wskazuje, że wiosną zagra właśnie w barwach tego klubu informuje sport.pl.

Przedstawiciele Wisły zamierzają podjąć negocjacje w sprawie wypożyczenia tego piłkarza z Lechii Gdańsk.

Kacprzycki jest obok Adama Dudy i bramkarza Sebastiana Małkowskiego tym zawodnikiem Lechii, który wiosną ma bardzo nikłe szanse na grę w pierwszym zespole Lechii. Dlatego też sztab szkoleniowy gdańskiego zespołu podjął decyzję o tym, że Kacprzycki, by móc regularnie grać, powinien zostać na okres rundy wiosennej wypożyczony do innego klubu. Z tego względu skrzydłowy biało-zielonych nie poleciał z drużyną na obóz do Turcji, tylko udał się na testy do I-ligowej Wisły Płock.

Profil Łukasza Kacprzyckiego

Kacprzycki dołączył do drużyny przygotowującej się do rozgrywek ligowych na obozie w Cetniewie i wystąpił w trzech sparingach - z Arką Gdynia, Gryfem Wejherowo (w tym meczu strzelił bramkę) i Bytovią. Piłkarz Lechii zebrał pozytywne opinie sztabu szkoleniowego Wisły, która postanowiła rozpocząć negocjacje z Lechią w sprawie wypożyczenia piłkarza do końca obecnego sezonu.

Źródło: sport.pl