Ważą się losy gry Marcina Kamińskiego i Dawida Kownackiego w czwartkowym meczu z Lechią.

Obaj trenują z zespołem, ale jeśli pojawi się ból to ich występy będą stały pod znakiem zapytania.

W najbliższym spotkaniu ligowym ze względów zdrowotnych nie zagrają Marcin Robak i Sisi. Ten drugi nie trenuje razem z drużyną. Pozostali zawodnicy są brani pod uwagę przy ustalaniu składu na czwartkowy mecz z Lechią. - Sytuacja kadrowa jest zadowalająca - mówi szef sztabu medycznego Kolejorza dr Krzysztof Pawlaczyk.

Do zdrowia po urazach dochodzą Dawid Kownacki i Marcin Kamiński. Obaj we wtorek trenowali z drużyną. Kamiński nie zagrał w sobotnim meczu z Pogonią ze względu na uraz mięśni brzucha. - We wtorek czuł się dobrze i trenował. Nie zgłaszał żadnych urazów - zaznacza klubowy lekarz.

Nie tylko Trałka, ale też Tamas Kadar nie będzie mógł zagrać w czwartkowym spotkaniu z Lechią. W ostatnim meczu zagrał wyjątkowo na środku obrony. - To bardzo dobry piłkarz o dużych umiejętności. Może zagrać na kilku pozycjach - mówi Kibu Vicuna, który nie ma większych problemów ze wskazaniem naturalnego następcy dla węgierskiego piłkarza.

Pełna historia spotkań z Lechem Poznań

Problemy na ostatnich zajęciach miał natomiast Dawid Kownacki. - W meczu doznał urazu mechanicznego. Miał na stopie krwiaka, w którego został też trafiony na treningu. Nie miał jednak problemu z kontynuowaniem gry - podkreśla Pawlaczyk.

Występy Kownackiego i Kamińskiego w czwartkowym meczu stoją pod znakiem zapytania. - To nie są urazy, które eliminują ich z gry w spotkaniu z Lechią. Wiele zależy od ich dolegliwości bólowych - zauważa lekarz Kolejorza./p>

źródło: lechpoznan.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora