Adam Duda i były piłkarz Lechii Andrzej Rybski wśród potencjalnych wzmocnień Chojniczanki Chojnice.

Media ścigają się w podawaniu kolejnych nazwisk nowych zawodników, którzy mieliby zasilić w rundzie wiosennej Chojniczankę. Portal 90minut.pl zestawił wszystkie te nazwiska, dodając jednak, że są to „przymiarki”.

W kręgu zainteresowań chojnickiego klubu mają być tacy zawodnicy jak: Adam Duda (napastnik, Lechia Gdańsk), Daniel Feruga (pomocnik, Energetyk ROW Rybnik – Feruga przymierzany jest też do Wisły Płock i Olimpii Grudziądz), Jakub Grzegorzewski (pomocnik, Miedź Legnica), Jewhen Radionow (napastnik, GKS Katowice), Andrzej Rybski (napastnik, Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Andrzej Witan (bramkarz, Zawisza Bydgoszcz), Patryk Łagodziński (bramkarz, Nielba Wągrowiec).

Profil Andrzeja Rybskiego

Ilu z tych zawodników pojawi się w Chojnicach? Pewnie dwóch, maksymalnie trzech, a wszystkie rozmowy z pewnością uzależnione są od negocjacji finansowych oraz ofert dla tych zawodników z innych (bogatszych) klubów.

Wiadomo, że do Chojniczanki na pewno dołączą Marek Gancarczyk, który wraca do gry w piłkę po dyskwalifikacji oraz Arkadiusz Mysona (Wisła Płock).

Źródło: chojnice.com / 90minut.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora