Deleu w czerwcu kończy się kontrakt z Lechią Gdańsk, ale piłkarz chciałby go przedłużyć czytamy w trojmiasto.sport.pl.

Deleu przerwę świąteczno-noworoczną spędził w Brazylii. Wrócił do Gdańska w świetnym nastroju.

- Temperatura ani razu nie spadła poniżej 28 stopni, jeszcze cztery dni temu ok. północy było 26 stopni. Tak więc baterie naładowałem - śmieje się Deleu.

W tej chwili ważą się losy najbliższej przyszłości Brazylijczyka. Jego kontrakt z Lechią upływa bowiem 30 czerwca, a chętnych na jego usługi nie brakuje. Zainteresowane są m.in. kluby z Holandii, Belgii oraz Rosji.

-Na razie stawiam na Lechię, chcę tu zostać - zaznacza Brazylijczyk w rozmowie z trojmiasto.sport.pl. - Pod koniec ubiegłego roku spotkaliśmy się z kierownictwem klubu dwa razy, ale nie ukrywam, że na razie do porozumienia jest bardzo daleko. Tak czy inaczej wiosnę chciałbym spędzić w Lechii, mam nadzieję, że w międzyczasie nasze stanowiska co do nowej umowy ulegną zbliżeniu - podkreśla Deleu.

Profil Deleu

29-letni obrońca przyznaje, że w tej chwili osiągnął swoje apogeum i chce to wykorzystać.

- Początek w Polsce był bardzo dobry, potem z różnych względów trochę się to wszystko załamało, ale ostatni rok był w moim wykonaniu naprawdę udany. Cieszę się, że w różnych plebiscytach docenili mnie również kibice oraz władze miasta. Zdecydowanie jest to mój najlepszy moment w karierze i chcę to wykorzystać. Najlepiej podpisując nowy kontrakt z Lechią - podsumowuje Brazylijczyk.

Źródło: trojmiasto.sport.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora