lechia

Od początku bieżącego tygodnia na Forum.Lechia.net ruszył Typer Miesiąca. Wszystkich chętnych do udziału w zabawie serdecznie zapraszamy.

Turniej jest trochę bardziej rozbudowany nie ten, w który możemy grać na naszej głównej stronie. Ale za to dostarcza większej zabawy, oraz co najważniejsze możemy typować na wszystkie mecze, które rozgrywają się na świecie, oczywiście takie spotkania, które posiada w zestawieniu nasz klubowy bukmacher PartyLechia.com

Zasady nie są trudne. Najważniejsza rzecz, z którą tam się spotykamy to fakt, że mozna typować tylko jedno spotkanie dziennie.
Typujemy tylko i wyłącznie na mecze, które są na PartyLechia.com
Jeżeli trafimy dany mecz to zostanie kurs pomnożony *100 czyli np je[li trafimy kurs z 1,60 to dostaniemy 60 pkt, lecz jeżeli zlę wytypujemy zostanie nam odjęte -100 pkt

Wygrywa ta osoba, która w ostatnim dniu miesiącu uzbierała największą ilość punktów.
Można typować nie tylko na zwycięstwo danej drużyny lecz tak|e wszystkie typy które mamy dostępne u bukmachera czyli np Over itp.

Co ważne trzeba napisać analizę, dlaczego akurat ten typ!

To była próbka najważniejszych zasad - resztę można przeczytać pod poniższym adresem
http://forum.lechia.net/viewtopic.php?f=34&t=360

Przypominamy, iż w tym miesiącu jest to próbny rozruch Typera.
Jeżeli się przyjmie i wzbudzi Wasze zainteresowanie to w następnym miesiącu ruszamy oficjalnie. I jeżeli uda się zebrać dużą ilość osób chętnych do gry nie wykluczone są nagrody ale to już zależy tylko od was!"

W imieniu redakcji Lechia.net Zapraszamy!