Sobota 14 oraz niedziela 15 maja to daty najbliższego weekendu. Weekend zapowiada się  bardzo intensywnie, pod względem meczów rozgrywanych przez biało zielonych. Od juniorów przez ligę kobiet i rezerwy aż po ekstraklasę. Czy świetnie zapowiadająca się pogoda przyciągnie więcej was czyli kibiców? Aby nie zgubić się gdzieś po drodze, przygotowaliśmy dla was szczegółową rozpiskę meczów biało zielonych. 

Zmagania zaczniemy w sobotę od godziny 15:00, wtedy nasze dziewczyny zagrają w Trzeciej lidze kobiet "Fox travel” przeciwko Kts-k Gosrit Luzino, a zostanie ono rozegrane na Stadionie Miejskim, przy ulicy Romualda Traugutta 29.

W tym samym czasie, czyli również o 15:00 w ramach Ligi Makroregionalnej U-19 "Gr. B” Lechia rozegra spotkanie przeciwko Błękitni Stargard, na Stadionie Miejskim, przy ulicy Romualda Traugutta 29.

Wisienką na torcie będzie starcie klubów z 4. miejsca z 3. w tabeli Ekstraklasy, czyli pojedynek Lechia Gdańsk-Pogoń Szczecin, które zostanie rozegrane na Polsat Plus Arenie w sobotę o godzinie 20:00

Po przespanej lub nieprzespanej nocce nastąpi spotkanie naszych rezerw w ramach IV Liga "Rws Investment Group" rozegrają mecz przeciwko Kaszubii Kościerzyna. Rozpocznie się ono o godzinie 17:00 (niedziela) na Stadionie Miejskim, przy ulicy Romualda Traugutta 29.