Lechia.net

Galeria Lechistek - to nowa inicjatywa portalu Lechia.net.

Nie jeden raz natrafiliście pewnie w Internecie lub prasie na zdjęcia kibicek innych drużyn, w barwach klubowych. Portale o tematyce kibicowskiej, a także niektóre kluby organizują wybory Miss Kibicek.

Niestety, jak do tej pory, bardzo ciężko natrafić na jakiekolwiek zdjęcia fanek Lechii Gdańsk w sieci. Wychodząc zatem naprzeciw, portal Lechia.net postanowił stworzyć pierwszą galerię kibicek Lechii Gdańsk.

Od kilku lat wyraźnie zwiększyłą się liczebność płci pięknej na meczach Lechii. Spowodowane jest to, przede wszystkim, bezpieczeństwem na meczach Lechii, a także modą jaka panuje na kibicowanie biało-zielonym. Czas chyba najwyższy pochwalić się, przed kibicami innych drużyn, naszymi Lechistkami w galerii, którą oddajemy do Waszej dyspozycji [odnośnik]. Na początek są tam tylko zdjęcia przysłane do redakcji od jednej kibicki Lechii (Sylwii). Liczymy jednak, że galeria ta, śladem naszych poprzednich akcji (Pokolenia Lechii Gdańsk) czy (Lechia Jest Wszędzie) szybko się zapełni.

lechia.net

Na Wasze zdjęcia czekamy pod redakcyjnym adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A co Wy sądzicie o tego typu galerii? Czy warto coś takiego robić? Czy może takich rzeczy nie powinno być w sieci. Piszcie na adres redakcyjny. Zachęcamy również do dyskusji na naszym forum [wątek].

Cały czas czekamy na Wasze listy - piszcie jeżeli macie inne pomysły na rzeczy, które byście chcieli widzieć na naszej stronie, a my w miarę możliwości posytaramy się je wprowadzić w życie.