W piątek rezerwy Lechii Gdańsk zmierzyły się na wyjeździe z drugą drużyną Arki Gdynia. Niestety podopieczni Tomasza Byszko przegrali to spotkanie 3:2.

Spotkanie nie przebiegło po myśli biało-zielonych. W pierwszej połowie stworzyli sobie oni kilka sytuacji brakowych, jednak żadna z nich nie została wykorzystana. Z kolei rywale z Gdyni w trzech akcjach zdobyli dwa gole, w efekcie czego prowadzili do przerwy. Biało-zieloni zdobyli jedynie gola z rzutu karnego i po 45 minutach był wynik 2:1.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Pomimo stwarzania sobie sytuacji biało-zielonym zabrakło argumentów w ataku i skuteczności. Jedyną bramkę dla zespołu Tomasza Byszko zdobył w drugiej połowie zdobył Michał Sadowski. Z kolei Arka zdołała jeszcze raz pokonać bramkarza biało-zielonych i ostatecznie wygrała całe spotkanie 3:2.

Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk 3:2 (2:1)

Bramki dla Lechii: 30' Cieślicki, 83' Sadowski

Dla drugiej drużyny Lechii była to już piąta porażka z rzędu. Za tydzień rezerwy zmierzą się u siebie z Bytovią Bytów.

Skład Lechii: Arczyński, Kaczorowski, Zaręba, Stanowski, Klessa, Sadowski, Cieślicki, Sumiński, Sadło, Borkowski, Majer oraz z ławki Kharyton, Wójcik, Mielnik i Kurpiewski