lechia

Raz w tygodniu - zazwyczaj w środy prezentujemy Wam materiał video z prac przy budowie stadionu piłkarskiego w Letnicy. Domyślam się, że dla wielu z Was jest to nielada przeżycie móc oglądać stadion online od środka.

Teraz Wy możecie się zrewanżować autorce za jej zaangażowanie poprzez głosowanie na blog, który prowadzi i na którym dokumentuje budowę stadionu--> IBEDEKER.PL

Poniżej zacytuję Wam wpis Ewy z jej blogu, po tym jak przebrnęła eliminacje:

Udało się! Dzięki zaangażowaniu Czytelników mojego bloga, a nawet ich Krewnych i Przyjaciół, przeszłam do trzeciego etapu konkursu organizowanego przez Onet.pl.

Wystartowałam w kategorii "Moje zainteresowania i pasje", a iBedeker był jednym z siedmiuset sześćdziesięciu ośmiu blogów zgłoszonych do konkursu. Dzisiaj znalazłam się wśród dziesięciu autorów, którzy przeszli do kolejnego etapu i co warto dodać, uplasowałam się na drugim miejscu!

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zechcieli poprzeć mnie w tej zabawie:)

Co dalej? Nadszedł czas na ocenę blogów (owych dziesięciu) przez Jurora, którym w mojej kategorii jest Jolanta Kwaśniewska. W zasadach konkursu czytamy:

Blogi Nominowane przez Jurorów, w łącznej liczbie 30, przejdą do 2 etapu oceny przez Kapitułę Konkursu, tzn. zostaną przedstawione wszystkim członkom Kapituły. Następnie zostaną poddane ocenie na spotkaniu Kapituły. Efektem będzie wybór najlepszego bloga i przyznanie mu tytułu: Blog Roku 2010 oraz wybór dwóch blogów, które otrzymają tytuł: Blog Roku 2010 - Wyróżnienie Główne.<

Jednocześnie rozpoczął się etap polegający na wyłonieniu Bloga Blogerów. Jeśli ktoś z Państwa chciałby jeszcze raz zagłosować na iBedeker, będę wdzięczna za ponowne wysłanie sms (już ostatni raz;)) na numer:

7122 o treści H00777 (H zero zero siedem siedem siedem, bez spacji)

Koszt sms to 1,23 zł, a zebrane fundusze będą przekazane na cele charytatywne.

Czytelnicy, Rodzino, Przyjaciele, Krewni i Przyjaciele Przyjaciół:), Gdańsku, Gdynio i Sopocie - pozostańcie proszę ze mną, pozostańcie z iBedekerem;) Dziękuję! - Ewa Kowalska

Źródło: ibedeker.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora