lechia

Zachęcamy do odwiedzania naszych galerii kibicowskich. Dzięki nadesłanym przez Was materiałom część z nich wzbogaciła się o nowe zdjęcia.

Zapraszamy zatem do buszowania po naszych podstronach. Jeżeli natraficie przy okazji na jakieś błędy czy pomyłki śmiało zgłaszajcie to do naszej redakcji.

Zachęcamy też, jak zawsze, do włączenia się w tworzenie naszych kibicowskich kolekcji. Stronę robimy przecież dla Was i wszystko jest w Waszych rękach :)

 

Do naszej najnowszej galerii, w której prezentujemy Wasze Biało-Zielone pokoje dodaliśmy 1 nowość. Dział ten rozwija się bardzo wolno, zatem zachęcamy byście się nie krępowali i podsyłali nam zdjęcia waszych małych kibicowskich świątyń.

 

Lechia Gdańsk

Pokój Lechisty

 

Po ostatniej większej aktualizacji tego działu, tym razem tylko jedna nowość z Nowego Portu. Gratulujemy pomysłu.

Lechia Gdańsk

Biało-Zielone Grafitti

 

Do naszej kolekcji kibicek Lechii również dodaliśmy jedno nowe zdjęcie. Dziewczyny, nie krępujcie się. Jesteście dumne z tego, że kibicujecie Lechii, więc czekamy na Wasze zdjęcia.

Lechia Gdańsk

Lechistki - galeria fanek Lechii Gdańsk

 

Lechia Jest Wszędzie, o tym każdy kibic wie. A niedowiarków zapraszamy do obejrzenia kolejnej porcji (12) nowości jakie nadesłali nam Lechiści z całego świata.

Lechia Gdańsk

Lechia Jest Wszędzie

Pokolenia Lechii Gdańsk podobnie jak "Lechia Jest Wszędzie" rozrasta się w szybkim tempie i nie trzeba nikogo specjalnie zachęcać do przesyłania zdjęć. Dziś prezentujemy Wam 6 nowych zdjęć.

Mamy jednak prośbę byście pamiętali przesyłać zdjęcia nawet jak dzieci podrastają. Niech potem pamiętają, że przez całe dzieciństwo były im wpajane Biało-Zielone wartości.

 

Lechia Gdańsk

Pokolenia Lechii Gdańsk

 

Wszystkim przysyłającym zdjęcia do naszych licznych galerii przypominamy, że aktualizacje działów robimy raz w miesiącu.