Dzięki temu, że wśród naszych czytelników są kolekcjonerzy biało-zielonych pamiątek, możemy sukcesywnie powiększać poszczególne zbiory. Bez Waszej pomocy nigdy byśmy tego nie osiągnęli. Nasza wirtualna kolekcja biletów powiększyła się właśnie o 100 nowych pozycji, a 100 innych od teraz prezentujemy w lepszej jakości.

Aktualnie, na stronie znajdziecie równo 1500 biletów i karnetów z meczów Lechii Gdańsk, meczów zgodowych, a także ze spotkań reprezentacji gdzie obecni byli kibice Lechii.

Z każdą aktualizacją mamy coraz mniej braków, szczególnie od lat osiemdziesiątych do czasów obecnych. Liczymy więc, że uda się dotrzeć do kolejnych kolekcjonerów lub po prostu starszych kibiców, którzy mają zachowane na pamiątkę bilety z lat 1945-1980.

Poniżej odnośnik do całej kolekcji. Zapraszamy do przeglądania. Na pewno wiele z tych spotkań zapadło Wam w pamięci.

I tutaj jak zwykle liczymy na Was!

Wasi rodzice, dziadkowie, czy sąsiedzi byli kibicami Lechii, zanim wielu z Was przyszło na świat. Rozmawiajcie z nimi o Lechii. Pytajcie, czy mają jakieś pamiątki. Może mają po szafach, strychach, piwnicach pochowane zeszyty, kartony z pamiątkami z czasów gdy kibicowali Lechii.

Liczymy na Waszą pomoc!

1972.10.01.lechia slaskwroclaw

1984.08.19.lechia lks lodz a

1994.11.12.gornikkonin lechia

2004.08.21.lechia mieszko sektor b

2018.02.23.jagiellonia lechia

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora