Czy wiesz, że portal Lechia.net posiada ogromną bazę materiałów wideo na YouTube?

Serwis nasz od samego początku był nastawiony na multimedia. Chcieliśmy od samego początku, dzięki naszym zdjęciom i filmom, pomóc Wam przeżywać emocje związane z meczami.

Pierwsze nasze materiały zaczęliśmy publikować już w 2003 roku!!! Nie ma chyba osoby, która wtedy nie znała Leszka, który na swojej kamerze rejestrował bramki strzelane przez Lechistów.

Z czasem zaczęły pojawiać się w redakcji inne osoby, zmieniliśmy sprzęt na HD i staraliśmy się dokumentować coraz więcej wydarzeń kibicowskich i sportowych.

Przez te wszystkie lata zarejestrowaliśmy kilkaset materiałów. Na naszym kanale na YouTube znajdziecie na chwilę obecną 750 filmów! A w najbliższym czasie planujemy go uzupełnić o kilkadziesiąt brakujących. Zachęcamy Was w przerwie zimowej (i nie tylko) do odwiedzania naszego kanału a jeżeli chcecie być na bieżąco do jego zasubskrybowania. Wtedy o każdym nowym filmie dowiecie się automatycznie.

" frameborder="0" allowfullscreen>

 

Dołącz do Lechia.net TV

Posiadasz kamerę HD? Twoją pasją jest obróbka materiałów wideo? Chcesz zostać operatorem sprzętu wideo? Dołącz do nas. Nasza redakcja to zaledwie kilka osób. Nie jesteśmy w stanie w obecnym składzie osobowym dokumentować coraz większej ilości wydarzeń wokół Lechii.
Nie czekajcie aż zakończymy działalność tylko pomóżcie nam się rozwijać.Wszystkie sezony Lechii