Czy wiesz, że portal Lechia.net posiada ogromną bazę materiałów wideo na YouTube?

Serwis nasz od samego początku był nastawiony na multimedia. Chcieliśmy od samego początku, dzięki naszym zdjęciom i filmom, pomóc Wam przeżywać emocje związane z meczami.

Pierwsze nasze materiały zaczęliśmy publikować już w 2003 roku!!! Nie ma chyba osoby, która wtedy nie znała Leszka, który na swojej kamerze rejestrował bramki strzelane przez Lechistów.

Z czasem zaczęły pojawiać się w redakcji inne osoby, zmieniliśmy sprzęt na HD i staraliśmy się dokumentować coraz więcej wydarzeń kibicowskich i sportowych.

Przez te wszystkie lata zarejestrowaliśmy kilkaset materiałów. Na naszym kanale na YouTube znajdziecie na chwilę obecną 750 filmów! A w najbliższym czasie planujemy go uzupełnić o kilkadziesiąt brakujących. Zachęcamy Was w przerwie zimowej (i nie tylko) do odwiedzania naszego kanału a jeżeli chcecie być na bieżąco do jego zasubskrybowania. Wtedy o każdym nowym filmie dowiecie się automatycznie.

 

Dołącz do Lechia.net TV

Posiadasz kamerę HD? Twoją pasją jest obróbka materiałów wideo? Chcesz zostać operatorem sprzętu wideo? Dołącz do nas. Nasza redakcja to zaledwie kilka osób. Nie jesteśmy w stanie w obecnym składzie osobowym dokumentować coraz większej ilości wydarzeń wokół Lechii.
Nie czekajcie aż zakończymy działalność tylko pomóżcie nam się rozwijać.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora