Rezerwy Lechii rozegrały w piątkowe popołudnie kolejne spotkanie w ramach rozgrywek IV ligi. Tym razem zawodnicy trenera Byszko zmierzyli się na wyjeżdzie z Kaszubią Kościerzyna. Spotkanie zakończyło się wygraną biało-zielonych 3:1.

Dla rezerw Lechii było to już czwarte wiosenne spotkanie i zarazem czwarta wygrana pod wodzą Tomasza Byszko. Do przerwy w Kościerzynie był wynik 0:0, jednak to gdańszczanie mieli trochę więcej sytuacji bramkowych. Aktywny pod bramką Kaszubii był Bassekou Diabate, z kolei rywale Lechii stwarzali sobie sytuacje głównie po stałych fragmentach gry.

Po przerwie spotkanie się otworzyło, a strzelanie rozpoczął w 48. minucie Marek Niewiadomski. Trzynaście minut później Bassekou Diabate podwyższył na 0:2. Kilka minut później Diabate znów umieścił piłkę w siatce po strzale z rzutu karnego. W 84. minucie gospodarze zdobyli swoje honorowe trafienie w tym spotkaniu. 

Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1:3 (0:0)

Bramki dla Lechii: 48' Niewiadomski, 61' 69' Diabate

Skład: Raciniewski - Pietrzak. Drzazga, Stanowski, Sadowski - Sumiński, Kaczorowski, Sadło - Majer, Diabate, Niewiadomski

Kolejny mecz rezerwy Lechii rozegrają w następnej kolejce z Czarnymi Pruszcz Gdański. Jeśli nic się nie zmieni mecz zostanie rozegrany 2. kwietnia o godzinie 13:00 na T29. My tradycyjnie planujemy przeprowadzić transmisję LIVE z tego spotkania.

źródło: własne