Pod tymi słowami może podpisać się wielu z nas.

Kibice Lechii towarzyszą piłkarzom w Biało-Zielonych trykotach zarówno na meczach rozgrywanych w Gdańsku jak i na wyjazdach. Oddajemy dziś w wasze ręce nową podstronę "Statystyki wyjazdowe", na której zebraliśmy dane, w jakich liczbach kibice Lechii jeżdżą za Lechią.

Statystyki wyjazdowe

W dziale znajdziecie tabele z ilościami kibiców Lechii na meczach wyjazdowych z wszystkich sezonów do których dotarliśmy. Każdą podstronę, celem urozmaicenia, powiązaliśmy dodatkowo z filmami, fotorelacjami, prasówką i biletami z każdego sezonu. Liczymy zatem, że razem z Wami uzupełnimy wszelkie braki oraz być może wzbogacimy dział o wcześniejsze sezony.

Pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. czekamy na wszelkie uwagi i sugestie do tego działu. Zdajemy sobie sprawę, że mogą pojawić się błędy - dlatego piszcie. Na naszym forum stworzyliśmy również specjalny wątek poświęcony temu działowi, w którym zachęcamy do wymiany opinii.

Kibice Lechii na wyjazdach - wątek na forum.lechia.net

Oczywiście ciekawi jesteśmy waszych opinii. Czy taki dział ma sens, czy widzielibyście to inaczej? W miarę możliwości postaramy się spełnić Wasze oczekiwania. Piszcie.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora