Zdjęcia i filmy z meczów Lechii Gdańsk to nasz znak firmowy od początku istnienia serwisu czyli od 2003 roku.

Portal nasz od samego początku nastawiony był na multimedia. Przez te wszystkie lata staraliśmy się solidnie wykonywać swoją pracę. Mimo, iż wykonujemy ją non-profit to staramy się podchodzić do tematu profesjonalnie. Bo pasja jaką jest Lechia od nas tego wymaga.

Dziesiątki nieprzespanych nocy, tysiące kilometrów w trasie, setki godzin spędzonych nad obróbką materiałów. Wszystko po to by uwieczniać i rozsławiać wydarzenia i kibiców Lechii Gdańsk.

Na koniec roku chcielibyśmy zaprezentować Wam drobne podsumowanie naszej pracy.

Wraz z nową wersją serwisu, wszystkie galerie są teraz dostępne bezpośrednio na stronie. Nie musicie ich, tak jak kiedyś, szukać po różnych zewnętrznych serwisach typu Picasa itp.

Nasze zbiory liczą obecnie blisko 50 000 zdjęć skatalogowanych tematycznie w setkach galerii. Mamy nadzieję, że dane nam będzie uwieczniać coraz lepsze mecze Lechii i wiele ciekawych opraw naszych Ultrasów oraz, że za kilka lat będziemy mogli pochwalić się liczbą 100 000 zdjęć na stronie. Chyba, że z przyczyn od nas niezależnych (nie wszystkim zależy na tym byśmy dalej istnieli) będziemy zmuszeni zakończyć naszą działalność meczową.

Lechia.net to także filmy. Nasz kanał na YouTube to największa baza filmów o Lechii. W chwili obecnej jest tam 750 materiałów a dodatkowo obecnie uzupełniamy braki z ostatnich sezonów. Dlatego też zachęcamy wszystkich do subskrypcji naszego kanału. Będziecie wtedy na bieżąco informowani o wszystkich nowościach.

Nasz kanał na YT jak i nasze galerie polecamy wszystkim kibicom na długie zimowe wieczory. Mimo, iż piłkarze nie grają my 24 godziny na dobę gwarantujemy Wam wiele emocji. A chyba tego od nas też oczekujecie.

Mamy również nadzieję, że Was nie rozczarowujemy. Za każdym razem gdy oglądacie zdjęcia lub filmy naszych dziennikarzy pamiętajcie, że nie jesteśmy zawodowcami. Wiemy jednak, że apetyty stale rosną dlatego też zachęcamy do oceniania naszej pracy. Nie boimy się krytyki. Piszcie co robimy źle, co jest zbędne, czego brakuje. Pamiętajcie jednak, że działamy w skromnym składzie, mamy rodziny, pracujemy, uczymy się a doba ma tylko 24 godziny :) . Niestety mimo częstych apeli, chętnych do poświęcenia się chociażby jako operator wideo nie ma wcale. Fakt ten bardzo nas niepokoi, gdyż jeszcze 5-6 lat temu byliśmy w stanie wystawić 4 kamerzystów na raz...

Zachęcamy też wszystkich do dzielenia się z nami zarówno zdjęciami jak i filmami. Zbierzmy w jednym miejscu wszystko co się tyczy Lechii Gdańsk.

Pozdrawiamy
Redakcja Lechia.net

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora