lechia

Dzięki dotarciu do archiwalnych zdjęć z przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych udało nam się powiększyć archiwum flag Lechii o całkiem pokaźny zbiór. Będziemy teraz oczywiście wdzięczni za pomoc przy uzupełnieniu danych tych flag jak i wcześniejszych, które jeszcze nie posiadają opisów.

Oczywiście będziemy również wdzięczni za dostarczenie lepszych zdjęć czy też ujęć poszczególnych flag, które są słabo widoczne na zdjęciach, do których dotarliśmy. Poza nowymi flagami rozbudowaliśmy bazę zdjęć przy kilkunastu flagach, które wisiały na płotach na początku lat 90-tych (Lechia Pany, Kamionk,a Forever Lechia, FCLG itp.)

Reprezentacyjna / Lechia Gdańsk [8] [Nr. 248]

 

Żaba Hooligans [Nr. 250]

 

Full Light Lechia Gdańsk [Nr. 249]

 

BKS Lechia [Nr. 253]

Oczywiście powyższe flagi to tylko kilka z nowo dodanych. Zapraszamy do odwiedzania naszej bazy flag i pomocy przy jej dalszym uzupełnianiu.

Sygnalizujecie, że powinniśmy bazę powiększyć o flagi naszych przyjaciół, które są lub były w Gdańsku. Myślę, że to ciekawy pomysł na uzupełnienie zbioru. Będziemy wdzięczni za podanie informacji, o które flagi chodzi, najlepiej z przykładowymi zdjęciami.

Archiwum Flag Lechii Gdańsk

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora