Już w piątek do gry wraca Ekstraklasa. Obecnie jednak cały piłkarski świat żyje spotkaniami reprezentacji narodowych. Wśród zawodników reprezentujących barwy swoich państw są również Biało-Zieloni.

Za Jakubem Kałuzińskim dwie połówki - młody pomocnik Lechii zagrał w reprezentacji U-21 w spotkaniach rozgrywanych w ramach rozgrywek Elite League. W wygranym z Anglią wynikiem 2:0 spotkaniu, które odbyło się w Bielsko-Białe 25. marca, Kuba zagrał pierwsze czterdzieści pięć minut w pierwszej połowie, 28. marca zaś, w przegranym 0:2 spotkaniu na wyjeździe z Czechami, drugie czterdzieści pięć minut w drugiej połowie.

Reprezentacja Polski U-18 rozegrała towarzyski dwumecz ze Szwajcarią. Filip Koperski zagrał w pierwszym spotkaniu, zremisowanym 2:2, pełne 90 minut. Młody zawodnik zagrał na prawej obronie.

Reprezentacyjne występy również za Kristersem Tobersem - w zremisowanym 1:1 spotkaniu towarzyskim z Kuwejtem, Łotysz rozegrał całe spotkanie na pozycji defensywnego pomocnika. Zawodnik Lechii zagrał również w rozgrywanym kilka dni później meczu przeciwko Azerbejdżanowi.