"Wrocławianie bliżej pucharów", "Passa Śląska trwa w najlepsze", "Pierwsza porażka Lechii na wiosnę" to tylko niektóry z tytułów komentarzy do meczu ze Śląskiem. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2:1"

Śląsk Wrocław pokonał Lechię Gdańsk 2:1 (0:0) w meczu 19. kolejki ekstraklasy. Bramki dla drużyny Oresta Lenczyka zdobyli Przemysław Kaźmierczak i Piotr Ćwielong, a honorowe trafienie dla gości uzyskał Luka Vucko...[więcej]

Sport.pl: "Śląsk - Lechia 2:1. Wrocławianie bliżej pucharów"

Jeszcze przed tą kolejką Lechię stawiano w gronie drużyn, które walczą o europejskie puchary. Mecz ze Śląskiem pokazał jednak, że to wrocławianie są poważniejszym kandydatem do zakończenia sezonu w ścisłej czołówce tabeli. Wrocławanie nie przegrali 12. meczu z rzędu!...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Pierwsza porażka Lechii na wiosnę. Passa Śląska trwa w najlepsze"

Gdańscy piłkarze doznali pierwszej porażki na wiosnę. Mimo, że Lechia rozpoczęła spotkanie we Wrocławiu aż z czterema nominalnymi napastnikami, nie potrafiła strzelić bramki aż do 83 minuty. Dopiero wejście na plac gry Aleksandra Sazankowa wprowadziło poruszenie w linii ofensywnej biało-zielonych. Ostatecznie podopieczni Tomasza Kafarskiego przegrali ze Śląskiem 1:2 (0:0). Dla rywali to już 12 mecz bez porażki w ekstraklasie!....[więcej]

Wp.pl: "Świetna seria Śląska! Znowu wygrana"

W meczu rewelacyjnych Śląska i Lechii lepsi okazali się gospodarze. Wrocławianie wygrali 2:1 i był to ich dwunasty mecz z rzędu bez porażki!...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Chłopcy "Nestora" nie przegrywają, a Kaźmierczak ciągle strzela"

Piłkarze Śląska Wrocław pokonali Lechię Gdańsk, choć zwycięstwo wrocławianom mogło się wymknąć w ostatnich minutach spotkania. Kolejnego, już ósmego gola w sezonie, zdobył Przemysław Kaźmierczak. Śląsk od dwunastu spotkań ligowych nie znalazł pogromcy...[więcej]

Źródło: własne