"Zabójcza skuteczność Polonii", "Lechia przegrała na inaugurację z Polonią", "Polonia rozstrzelała Lechię w Gdańsku" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Polonią Warszawa. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Zabójcza skuteczność Polonii"

Ostatni mecz w inauguracyjnej kolejce T-Mobile Ekstraklasy zakończył się wygraną Polonii Warszawa, która podobnie jak w ostatnim spotkaniu rozegranym w grudniu 2011 roku pokonała Lechię na PGE Arenie Gdańsk 3:1. Tym samym pierwszy po 20 latach przerwy mecz w roli trenera gdańskiej drużyny całkowicie Bogusławowi Kaczmarkowi się nie udał...[więcej]

Sport.pl: "Koszmaru ciąg dalszy"

Zamiast ożywczych powiewów optymizmu nowego sezonu pod dachem PGE Areny ponownie straszyły koszmary minionych rozgrywek, a radość po ostatnim gwizdku stała się udziałem piłkarzy "Czarnych koszul"...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia przegrała na inaugurację z Polonią. Kaczmarek: To nie tak miało być!"

Sklecona naprędce drużyna Polonii Warszawa, która jeszcze kilka tygodni temu miała być... GKS Katowice, zaprezentowała w poniedziałkowy wieczór na PGE Arenie większą piłkarską dojrzałość i pokonała Lechię 3:1 (2:1). Gdańszczanie w drugiej połowie stłamsili rywala, nie wypuszczając go z własnej połowy, ale w piłkę gra się na gole, a zamiast wyrównania mieliśmy kolejną bramkę dla rywali. Michał Buchalik płakał po przegranej, ale nie tylko bramkarzowi biało-zielonych ten mecz nie wyszedł...[więcej]

Wp.pl: "Polonia rozstrzelała Lechię w Gdańsku"

W ostatnim meczu 1. kolejki T-ME Lechia Gdańsk dość niespodziewanie przegrała na własnym boisku z Polonią Warszawa 1:3 (1:2)...[więcej]

SportoweFakty.pl: " "Skuteczne kontry gości"

Lechia Gdańsk mimo, że atakowała przez prawie cały mecz, przegrała z Polonią Warszawa 1:3. Bramki dla Czarnych Koszul zdobyli Gołębiewski, Wszołek i Kiełb...[więcej]

Źródło: własne