×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 7227.

altNie udała się wyprawa pod Wawel drużyny Młodej Lechii. Podopieczni trenera  Tomasza Borkowskiego ulegli Cracovii Kraków 1:3 i ponieśli czwartą porażka w tym sezonie. Już po pierwszych 45 minutach „Pasy” prowadziły 2:0. A obie bramki padły z rzutów karnych. Po przerwie bramkę kontaktową zdobył Damian Tofil, ale krakowianie w końcowych minutach podwyższyli wynik na 3:1. Mecz został rozegrany awansem w ramach 17. kolejki i był spotkaniem rewanżowym.  W pierwszym meczu rozegranym w Gdańsku również lepszy był zespół Cracovii. Cracovia Kraków ME – Lechia Gdańsk 3:1 (2:0)
Jeleń 19’k, Dudzic 43’k, Kaszuba 86’ – Tofil 51’ Lechia: Ziółkowski – Weber, Zbrzyzny (46’ Sterczewski), Zakrzewski, Rosiński, Włodkowski (79’ Brzeski), Tofil, Stępień (79’ Kądziela), Hirsz, Duda, Korzępa (66’ Preizner).

źródło: lechia.pl