Nowym członkiem Rady Nadzorczej ma zostać Piotr Kalwitzki, który we wtorek spotkał się z Paolo Urferem w Monte Carlo. Takie informacje przekazał Samuel Szczygielski z portalu "Meczyki".

Według portalu sportowego "Meczyki", a konkretnie Samuela Szczygielskiego we wtorek w Monte Carlo doszło do spotkania Paolo Urfera z Piotrem Kalwitzkim i zdaniem dziennikarza spotkanie przebiegło bardzo pozytywnie. Piotr Kalwitzki w styczniu przyszłego roku ma zostać powołany do Rady Nadzorczej Lechii Gdańsk, ponieważ papiery są już podpisane. Warto dodać, że spotkanie głównie dotyczyło zbudowania relacji z Miastem Gdańsk. Przypomnijmy, że Lechia nie ma żadnego sponsora na koszulce, a ich jedynym sponsorem jest Fihra Data, czyli emiracki dostawca do analizy danych, którego właścicielem jest sam Urfer.

Piotr Kalwitzki jest biznesmenem, który wprowadzał do Polski sieci GSM, Era czy T-Mobile, ponadto Kalwitzki ma doświadczenie w miedzynarodowym biznesie i ma pomóc Szwajcarowi w awansie Lechii do Ekstraklasy. Wspomagać ich będzie syn Piotra Kalwitzkiego, Alex, który jest obeznany w kwestiach piłkarskich.

źródło: Meczyki