Rezerwy Lechii Gdańsk pokonały po bardzo ciężkim meczu drużynę Chemika Police 3:1.

Zwycięstwo pozwoliło biało-zielonym awansować na drugie miejsce w ligowej tabeli.

Zespół przyjezdny postawił wysoko poprzeczkę. Byli bardzo zorganizowani, szybcy i waleczni. Jeszcze nie wiedziałem tutaj takie zespołu, który by tu przyjechał i tak walczył - Tomasz Unton trener Lechii II Gdańsk

W pierwszej połowie spotkania obie drużyny walczyły w środku pola, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Młodzi zawodnicy z Polic nie pozwalali Lechii na rozwinięcie skrzydeł.

Raport meczowy [Lechia II - Chemik Police 3:1]

Po zmianie stron biało-zieloni zagrali dużo lepiej. Wynik otworzył w 62 minucie Adam Gołuński. Na 2:0 podwyższył Mateusz Możdżeń, który przelobował bramkarza gości. Chemik nie poddał się i po błędzie w defensywie Lechii przy rzucie wolnym zdobył bramkę kontaktową. Lechia cofnęła się do defensywy, a drużyna gości chciała pójść za ciosem. Otwarta gra Polic zemściła się 83 minucie, kiedy pięknym strzałem głową wynik na 3:1 dla Lechii ustalił Powszuk.