Niesamowite emocje towarzyszyły wszystkim podczas XXIV Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Młodzików U-12 o Puchar im. Adama Grabki, który w miniony weekend rozegrany został na hali TS Wisła w Krakowie.

Nieoczekiwanym triumfatorem rozgrywek została drużyna Górnika Zabrze, która w pięknym stylu i po emocjonujących meczach w grupie finałowej zdobyła pierwsze miejsce.

Zawodnicy z Zabrza zdobyli też inne trofea. Królem strzelców turnieju został Dariusz Pawłowski, który zdobył aż 9 bramek. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano również zawodnika Górnika Mateusza Szukałę, zaś statuetka dla najlepszego trenera przypadła trenerowi Górnika Panu Tomaszowi Gorczykowi.

Pozostałe  miejsca na podium zdobyły drużyny z Czech: drugie miejsce zajęła drużyna Banika Ostrava, a na trzeciej pozycji uplasowała się Slavia Praga.

12. Wisła II Kraków

Portal www.naszeligi.pl dla wszystkich, którzy nie mieli okazji przyjechać na turniej uruchomił stronę XXIV Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej U-12 o Puchar im Adama Grabki, na której można prześledzić przebieg wszystkich meczów turniejowych, obejrzeć zdjęcia oraz materiały wideo, skomentować relacje  i wymieniać się opiniami na temat turnieju i jego uczestników.

Źródło: naszeligi.pl