Menadżer Jakuba Kałuzińskiego Daniel Weber był gościem "Okna Transferowego" na kanale "Meczyki". Agent wypowiedział się m.in. w sprawie Jakuba Kałuzińskiego.

Jakub Kałuziński nie przedłuży kontraktu z Lechią. Taki komunikat wydał klub 9 stycznia, a więc w dniu wyjazdu na obóz przygotowawczy w Turcji. Wówczas wybuchła burza medialna, a do sprawy odnieśli się m.in. Adam Mandziara, Paweł Żelem czy dyrektor sportowy Łukasz Smolarow. Ten ostatni na konferencji prasowej przed meczem z Wisłą Płock przyznał, że rozmawiał z Kubą, a ten otrzymał nową ofertę i ma czas do namysłu. Do tego czasu Kałuziński nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej. 

We wtorek wieczorem do sprawy odniósł się Daniel Weber, agent piłkarza. - Dostaliśmy info, że decyzją pionu sportowego klubu zawodnik nie jedzie do Turcji na obóz. Uznaliśmy, że nie jest w takiej formie, by grać. Kontrakt jest do czerwca, myślę, że o porozumienie będzie trudno. Musimy znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Propozycję się już jakieś pojawiły i zobaczymy, jakie będzie stanowisko klubu. Najlepszy dla wszystkich stron byłby transfer jeszcze w tym okienku. Oby to wyszło z korzyścią przede wszystkim dla zawodnika, który powinien grać. Przypomnę, że Kuba nie jest jedynym piłkarzem Lechii, któremu w czerwcu kończy się kontrakt. Tych piłkarzy jest sporo, a tylko on nie został zakwalifikowany do wyjazdu na obóz - powiedział Weber.

źródło: meczyki.pl