W środę 22 maja kibice spotkali się z Camilo Meną i Maksymem Chłaniem. Poza otrzymaniem autografów kibice mogli zagrać z zawodnikami w EA Sports FC

Już przed godziną 17 w sklepie R-GOL w GCH Manhattan kibice mogli spotkać się z Camilo Meną oraz Maksymem Chłaniem. Nie tylko mieli możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia z zawodnikami oraz otrzymania od nich autografu, a także mogli zagrać z nimi w EA Sports FC 24. Spotkanie potrwało do godziny 19.

- W ostatnim meczu z Arką Gdynia kibice dali nam dużo wsparcia i chcemy się im odwdzięczyć za to. To jest piękna sprawa być z takim kibicem. Dziękuję za ten sezon, bo to dla nas jest przyjemność i chciałbym więcej czasu spędzać z kibicami, ale nie jest to możliwe, ponieważ mam rodzinę, treningi oraz mecze - nie ukrywał zadowolenia Maksym Chłań.

Słowa kolegi z drużyny potwierdził Camilo Mena - Jest to bardzo dobra okazja, by spotkać się z kibicami, którzy nas wspierają. Cieszę się, że otrzymałem zaproszenie i tu jestem.

Lechia Gdańsk ostatni mecz sezonu zagra 26 maja o godzinie 15. Jej rywalem będzie Miedź Legnica, z którą zmierzą się na wyjeździe.

źródło: własne