Lechia Gdańsk U-23 zremisowała 1:1 z rezerwami Bytovii Bytów w meczu czwartej ligi.

W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza rywali. Najbliżej zdobycia gola był Przemysław Macierzyński, jednak piłka po jego strzale minęła prawy słupek bramki. Swoją okazję mieli także bytowianie, ale bezbłędnym wślizgiem popisał się Daniel Mikołajewski i przerwał groźnie zapowiadającą się akcję gości.

Pierwsi do bramki trafili goście. W 61 minucie po stałym fragmencie gry okazję wykorzystał Krzysztof Kropidłowski. Gola dającego remis 20 minut później zdobył Florian Schikowski. Zawodnik biało-zielonych wykorzystał zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Przemysław Macierzyński.

źródło: Dziennik Bałtycki / własne