Tradycyjnie 31 grudnia o godzinie 12.00 stary rok pożegnały, grając po raz trzydziesty (!), zespoły umownie nazwane Starzy i Młodzi.

Są to piłkarze amatorzy wywodzący się ze Spółdzielni Pracy Usług Wysokościowych "Świetlik". W zeszłym roku Starzy wygrali po emocjonującym spotkaniu 6:5. W dzisiejszym meczu lepsze wrażenie sprawiała drużyna młodych, która do przerwy prowadziła 3:1.

W przerwie dokonano drobnych zmian w składach. Jakub Kawa (znany doskonale z występów w Lechii) przeszedł do drużyny Starych co miało spory wpływ na dalszy przebieg meczu.

W drugiej połowie do głosu doszli Starzy i odrobili straty a cały mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 4:4.

{joomplucat:1502 limit=9|columns=3}

Zobacz całą galerię

Pierwszego stycznia również o godzinie 12:00 mecz noworoczny na T29 - zapraszamy!