Lechia wygrała po świetnej drugiej połowie. Została na dwie i pół godziny liderem (29 punktów). Tylko dwie i pół, ponieważ przed godz. 22.00 swój mecz zakończył Lech Poznań, dotychczasowy lider, który na wyjeździe zremisował 1:1 z ostatnim w tabeli Górnikiem Łęczna. Remis poznaniakom (29 pkt, ale lepszy bilans bramkowy od Lechii) wystarczył do powrotu na szczyt ekstraklasy.

Zapraszamy na fotoreportaż z meczu.

Kibice Lechii potwierdzili, że są 12 zawodnikiem i swoim dopingiem wspierali swoich piłkarzy do ostatniej minuty meczu. Marco Terrazino doprowadził do szaleństwa trybuny gdy w ostatniej minucie pokonał bramkarza Zagłębia Lubin. Po ostatnim gwizdku sędziego nie pozostało nic innego jak podziękować piłkarzom za zwycięstwo.