Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzeń boiskowych podczas meczu Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin.

Przed meczem Lechii z Zagłębiem mieliśmy też miłą uroczystość. Kapitan Biało-Zielonych Łukasz Surma i obrońca Jarosław Bieniuk zostali uhonorowani za rozegranie odpowiednio 400 i 200 spotkań w ekstraklasie. 

Przy okazji wyjazdowego spotkania Lechii w Bełchatowie dwaj piłkarze gdańskiego klubu – Łukasz Surma i Jarosław Bieniuk rozgrywali odpowiednio swój 400. i 200. mecz w ekstraklasie. Uhonorowanie obu zawodników przypadło jednak w niedzielę, przed pojedynkiem z Zagłębiem, przy gdańskiej publiczności.

Z rąk prezesa Lechii Bogdana Magnowskiego i członka zarządu Bartosza Sarnowskiego, a także wiceprezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Tomasza Bocheńskiego obaj zawodnicy odebrali pamiątkowe statuetki, puchary i upominki. Kapitan Lechii dostał też wyjątkowy obraz ze swoją podobizną, utworzony dokładnie z 400 miniaturek zdjęć z okresu gry w Lechii Gdańsk. Również spółka prowadząca rozgrywki - Ekstraklasa SA przekazała dla Łukasza Surmy statuetkę. - Chcę bardzo podziękować klubowi i kibicom za te uroczystości przed meczem. To nie zdarza się na co dzień i nie gra się tylko dla pieniędzy, ale przede wszystkim dla takich chwil – nie krył wzruszenia kapitan Biało-Zielonych.

{joomplucat:1139 limit=9|columns=3}

Zobacz całą galerię zdjęć

źródło: Lechia.pl
O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora