Dzięki współpracy z firmą Energa mamy przyjemność zaprezentować Wam galerię zdjęć z meczu Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa.

W bieżącym sezonie postanowiliśmy wzmocnić nasz dział TV, by ze zdwojoną siłą rejestrować doping prowadzony przez najwspanialszych kibiców na świecie czyli kibiców Lechii Gdańsk. Dysponując teraz 2 kamerami mamy zamiar jeszcze lepiej uwieczniać doping i oprawy przygotowywane przez Ultrasów (wszelkie uwagi mile widziane [link]).

Niestety łączy się to z tym, że zgodnie z klubowym regulaminem dla dziennikarzy nie będziemy mogli już wykonywać zdjęć z meczów rozgrywanych w Gdańsku (Ekstraklasa). Szkoda, gdyż nieprzerwanie od 2003 roku, gdy wystartowaliśmy zalewając Was dziesiątkami fotorelacji, mieliśmy przynajmniej jednego fotoreportera na murawie.

Cały czas mamy nadzieję, że klub pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek. Jednakże na chwilę obecną, musimy Was serdecznie przeprosić za zaistniałą sytuację. Zdajemy sobie sprawę, jak wielu z Was przyzwyczaiło się do oglądania zdjęć naszych fotoreporterów jak chociażby Marka Wiśniewskiego.

Do czasu naprostowania sytuacji będziemy szukać wsparcia w innych redakcjach a dzisiaj prezentujemy zdjęcia naszego byłego fotoreportera, któremu przy okazji dziękujemy za pomoc.

 

 

Zobacz zapowiedź materiału wideo z dopingiem

Zobacz film z konferencji pomeczowej

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora