lechia

Rusza letni nabór do redakcji serwisu Lechia.net Zachęcamy wszystkich do rozważenia naszej propozycji.

 

Interesujesz się sportem, Lechią Gdańsk, piłką nożną, rugby, tematyką kibicowską? Lubisz o tym rozmawiać? A może chcesz spróbować sił w pisaniu? Dajemy Ci taką możliwość!

 

Poszukujemy osób, które w piłce nożnej interesuje coś więcej niż tylko wynik, jak również te które mają odwagę wyrazić swoje opinie i są gotowe poświecić swój cenny czas na działalność dziennikarską.

Chcesz przeprowadzać wywiady z zawodnikami, chodzić na konferencje prasowe? Pisać o tym, co w klubie piszczy? Nic prostszego, zostań dziennikarzem serwisu Lechia.net.

 

Lechia to twoja miłość? Pasja? Sposób na życie? Czekamy właśnie na Ciebie!

 

Uwielbiasz fotografować? Dysponujesz dobrym aparatem cyfrowym? Zostań fotoreporterem Lechia.net. Nasza fotogaleria to bardzo dobre miejsce, by pokazać szerszej publiczności własne zdjęcia.

Posiadasz kamerę cyfrową HD? Masz dobrą rękę do rejestrowania materiałów wideo? Dołącz do nas i pomóż współtworzyć Lechia.net TV.

Znasz się na administrowaniu stronami WWW? Jesteś programistą? Grafikiem? Tworzysz aplikacje mobilne? Nie stój obojętnie obok tylko wesprzyj nasz serwis. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe osoby, które pomogą usprawnić i dostosować portal do potrzeb coraz bardziej wymagających użytkowników.

 

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w dziennikarskim fachu;
  • pracę w młodym, prężnym i ambitnym gronie;
  • możliwość zaistnienia w środowisku;
  • publikację swoich materiałów dla rzeszy wielu tysięcy czytelników;
  • legitymacje i akredytacje prasowe;
  • kontakt ze sportowcami z pierwszych stron gazet;

Nie zwlekaj, zgłoś się już dzisiaj! Napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Lechia.net