Już w najbliższy poniedziałek 1 maja w Skarszewach odbędzie się mecz charytatywny, z którego fundusze zostaną przeznaczone na pomoc dla Tomasza Tomaszewskiego - kibica Lechii cierpiącego na ciężką chorobę. W spotkaniu zmierzą się Oldboje Lechii Gdańsk oraz Lechiści ze Skarszew.

Oprócz meczu, który rozpocznie się o 13:00 na Stadionie Miejskim w Skarszewach, na kibiców czeka wiele atrakcji. Organizatorzy zapowiadają m.in. festyn rodzinny, na którym będzie grill, grochówka i zamek dmuchany dla dzieci. Nie zabraknie także Lwa - maskotki Lechii. Spikerem wydarzenia będzie niezastąpiony Marcin Gałek.

20230426sk

Wstęp na wydarzenie jest darmowy, choć wszystkie atrakcje oraz okolicznościowe koszulki będą dostępne za symboliczną cegiełkę w postaci wrzucenia datku do puszki dla "Milionera". Organizatorami są Stara Gwardia oraz Skarszewiacy Lechia Gdańsk. 

Początek meczu Oldbojów z Skarszewiakami 1 maja o 13:00. O 11:30 na boisku zaprezentują się także młodzi adepci piłki nożnej. Zapraszamy w imieniu organizatorów! Wszyscy do Skarszew! Wspierajmy Tomka w walce z chorobą!

źródło: własne